• DYSK USB 2.0 CRUZER FORCE 32 GB

Symbol: SDCZ71-032G-B35

Dysk SanDisk USB 2.0 CRUZER FORCE 32 GB Szaro-czerwone wykończenie sprawia, że pamięć USB Cruzer Force wywiera niezapomniane wrażenie. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z metalu, co zapewnia dodatkową ochronę przed przypadkowym upuszczeniem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji użytkownika dzielą zaledwie sekundy od zapisu lub odczytu plików. Pamięć USB Cruzer Force dostępna jest w wersjach do 64 GB*. Elegancka, bezpieczna i wytrzymała - świetny sposób na przenoszenie muzyki, zdjęć, rodzinnych

30.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność 100 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607607300

Zostaw telefon
Dysk SanDisk USB 2.0 CRUZER FORCE 32 GB
Szaro-czerwone wykończenie sprawia, że pamięć USB Cruzer Force wywiera niezapomniane wrażenie. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z metalu, co zapewnia dodatkową ochronę przed przypadkowym upuszczeniem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji użytkownika dzielą zaledwie sekundy od zapisu lub odczytu plików.Pamięć USB Cruzer Force dostępna jest w wersjach do 64 GB*. Elegancka, bezpieczna i wytrzymała - świetny sposób na przenoszenie muzyki, zdjęć, rodzinnych nagrań wideo i filmów tak, aby cieszyć się nimi w dowolnym miejscu - lub, aby dzięki dostępowi do arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i innych plików potrzebnych w pracy zawsze być przygotowanym, niezależnie od tego czy potrzebne są one w biurze czy w domu. Oprócz ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, nasza pamięć USB gwarantuje również bezpieczeństwo zgromadzonych na niej prywatnych danych dzięki ochronie hasłem oraz szyfrowaniu za pomocą programu SanDisk SecureAccess™1Funkcje i zalety:
  • Wytrzymała metalowa obudowa o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie
  • Ochrona plików przed uszkodzeniami
  • Łatwość użytkowania
  • Oprogramowanie SanDisk SecureAccess oferuje ochronę prywatnych plików dzięki możliwości użycia hasła dostępu oraz automatycznego 128-bitowego szyfrowania AES1
  • Dostępne w pojemnościach 16 GB, 32 GB i 64 GB*
imgLarge
Nie istnieje jedna odpowiedź na pytanie, jaką pojemność pamięci USB wybrać.Wszystko zależy od rodzaju i objętości przechowywanych danych. Na przykład pojedynczy plik wideo w rozdzielczości Full HD może zajmować wiele gigabajtów. Zamieszczona tabela przedstawia typowe zestawienie rozmiarów różnych mediów, takich jak zdjęcia, pliki wideo, muzyka i aplikacje, w celu zaprezentowania, jaką ilość danych można zapisać na karcie o danej pojemności.
imgLarge
Czym różnią się poszczególne modele pamięci USB Cruzer Force?SanDisk oferuje szeroki wybór poziomów wydajności pamięci USB, z których każdy został zaprojektowany tak, aby obejmować inny zakres wymagań użytkowników. Jeśli pamięci USB Cruzer Force nie są poszukiwanym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się innymi możliwościami.
imgLarge

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ PAMIĘĆ USB

Pojemność potrzebna, aby przechowywać jeszcze więcej Pamięci USB Cruzer Force oferują wymaganą pojemność, tak na wszelki wypadek, dzięki czemu możliwe jest noszenie przy sobie ulubionych nagrań wideo, zdjęć, muzyki, czy też pracy z dużymi plikami. Elegancja, przenośność i bezpieczeństwo Pamięć USB Cruzer Force USB daje się łatwo przypiąć do kółka na klucze, segregatora, smyczy, czy szlufki, dzięki czemu można ją łatwo przenosić, gdy nie jest używana.Bądź bezpieczny dzięki SanDisk Oprogramowanie SanDisk SecureAccess sprawia, że ochrona prywatnych lub poufnych firmowych plików staje się jeszcze łatwiejsza. Po prostu przeciągnij i upuść pliki do magazynu, gdzie zostaną one zabezpieczone hasłem oraz automatycznym 128-bitowym szyfrowaniem AES. Oznacza to, że zapisane dane pozostaną prywatne i bezpieczne, nawet gdy pamięć zostanie wyniesiona na zewnątrz lub odłożona do przechowania.Kompatybilność Pamięć USB Cruzer Force została zoptymalizowana pod kątem laptopów i urządzeń wyposażonych w porty USB 2.0. Wydajność budząca zaufanie SanDisk projektuje i wytwarza swoje pamięci USB tak, aby zapewnić ich jak najwyższą niezawodność. Pamięć USB Cruzer Force jest bezpiecznym sposobem na przechowywanie ważnych plików, co potwierdza pięcioletnia gwarancja produktu2.

DANE TECHNICZNE:

Dostępne pojemności: 16 GB, 32 GB i 64 GB Przechowywanie danych Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Mac OS X w wersji 10.5+ Port USB: W celu osiągnięcia wysokich prędkości transmisji danych wymagany jest port USB 2.0 Temperatura działania: 0° - 45°C Temperatura przechowywania: -10° - 70°C Oprogramowanie: SanDisk SecureAccess™ Wymiary: 34,4 mm × 12,0 mm × 7,4 mm Materiał wykonania: Metal Gwarancja: 5 lat2

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.*1 gigabajt (GB) = 1 miliard bajtów. Pewna część pojemności nie jest dostępna do zapisu danych. 1 Ochrona hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES, wspierane przez Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Mac OS X v10.5+ (dla Mac OS wymagane jest ściągnięcie oprogramowania, patrz www.SanDisk.com/SecureAccess). 2 5-letnia gwarancja w rejonach nieuznających gwarancji „ograniczonej". SanDisk SecureAccess i Cruzer Force są znakami handlowymi należącymi do Western Digital Corporation. Mac i Mac OS są znakami handlowymi należącymi do Apple Inc. Windows and Windows Vista są zarejestrowanymi znakami handlowymi znakami handlowymi należącymi do Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie inne znaki handlowe należą do ich właścicieli.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie